HITACHI kazetová 2,5 kW standard

RAI-25RPA + RAC-25NPA

Nový produkt

Klimatizácia Hitachi kazetová 2,5 kW standard split 4cestná RAI-25RPA + RAC-25NPA + RAI-ECPP

Viac detailov

2 520,48 €s DPH

10 položky

- +

Porovnať

 
Detaily

Klimatizácia Hitachi kazetová 2,5 kW standard split 4cestná RAI-25RPA + RAC-25NPA + RAI-ECPP

4cestnú kazetovú jednotku Standard možno kompletne na distribučný panel skryť v stropnom podhľadu. Jednotka ponúka prostredníctvom výfukov do štyroch strán individuálnu klimatizáciu jednej zóny. Prevádzka kúrenia je možná do vonkajšej teploty -15 ° C. Tento rad vnútorných jednotiek sa kombinuje s univerzálnym radom vonkajších splitových jednotiek Monozone.

Jednotka je vybavená servisným panelom, ktorý umožňuje ľahký prístup k filtru na čistenie alebo výmenu. Integrované čerpadlo kondenzátu zaručuje flexibilitu inštalácie.

Výhody a vlastnosti:

 • ECO - Funkcia ECO Vám umožňuje ušetriť energiu a tým aj náklady. Výkon sa obmedzuje jedným stlačením tlačidla a zodpovedajúcim spôsobom sa zmení požadovaná nastavená teplota. Úspora energie samozrejme závisí na rôznych parametroch ako je vonkajšia teplota, izbová teplota, požadovaná teplota a samotná klimatizačná jednotka.
 • Leave Home - Funkcia "Leave Home" firmy HITACHI je momentálne na trhu jedinečná a kontroluje, aby teplota v miestnosti podľa voľby neklesla pod 10 ° C, ak v miestnosti dlhšiu dobu nie ste (Napr. Počas dovolenky). Tak zabránite vychladnutí miestnosti a tvorbe plesní.
 • Powerful (maximální výkon) - Dočasne maximalizujte účinnosť chladenia alebo vykurovania. Týmto docielite rýchlo požadovanej teploty. Po max. 20 minútach sa jednotka opäť prepne späť na predchádzajúcu nastavený režim.
 • Omývatelný filter - Predfilter pre čistenie vzduchu od malých častíc prachu a peľu. Tým zabraňujú prílišnému zanášaniu týchto aktívnych filtrov a predlžujú ich životnosť. Filtre sú umývateľné a možno ich niekoľkokrát opakovane použiť.
 • One Touch Clean - Obzvlášť pri kratších prevádzkových dobách sa výmenník tepla podľa okolností nevyčistí dostatočne. Zvyšuje sa tak živná pôda pre škodlivé látky vo vnútri klimatizačnej jednotky. Táto funkcia slúži na manuálne čistenie a vysúšanie výmenníka tepla. Odporúčame túto funkciu aktivovať minimálne po každom období chladenia.
 • Timer - Nové, na trhu momentálne jedinečné infračervené diaľkové ovládanie zahŕňa týždenný časovač, ktorý ešte zvyšuje komfort prevádzky jednotky. Každý deň si môžete naprogramovať až šesť prevádzkových úsekov pre zapnutie alebo vypnutie jednotky. Ďalej je možné uložiť dve rozdielne týždenné spínacie hodiny, napr. letnú a zimnú prevádzku. To teda znamená dvakrát šesť nastavení denne pre sedem dní v týždni.
  Navyše je k dispozícii hodinový časovač, ktorý sa dá nastaviť na dobu jednej, dvoch, troch alebo siedmich hodín. Vytvorí tak podmienky pre komfortný spánok, príjemnú izbovú teplotu a redukovaný prúd vzduchu. Podľa určeného nastavenie času sa regulujú ventilátory vo vonkajších a vnútorných jednotkách. Týmto spôsobom sa znižuje hlučnosť a navyše sa sporia aj energie.
 • Operation Lock - Prevádzkový režim (kúrenie / chladenie) je možné zablokovať pomocou diaľkového ovládania alebo na základnej doske vnútornej jednotky. Zablokovanie pomocou diaľkového ovládania je výhodné napr. v rekreačných objektoch alebo bytoch, kde nájomník nemôže meniť prevádzkový režim jednotky.
 • Tichý režim - Táto funkcia Vám umožňuje zvoliť najnižší stupeň chodu ventilátora, pre zníženie hluku. Záleží len na Vás, ktorý stupeň chodu ventilátora nastavíte.
 • Info - Použitím tlačidla pre informácie zistíte dôležité informácie jedným pohľadom. Po prvé môžete zistiť teplotu v miestnosti a v prípade potreby priamo tu vykonať nastavenie Vašej jednotky. Po druhé sa Vám tu ukáže spotreba energie aktuálneho a predchádzajúceho mesiaca. Tak máte kedykoľvek prehľad a prevádzkové náklady pevne v rukách.
 • Čerpadlo kondenzátu

Trieda energetickej účinnosti chladenie/kúrenie:  A+ / A

Rozmery vnútornej jednotky (V × Š × H): 285 × 580 × 580 mm

Rozmery vonkajšej jednotky (V × Š × H): 570 × 750 × 280 mm

Vďaka aplikácii Hi-Kumo sa váš chytrý telefón premení v programovateľné diaľkové ovládanie. Pomocou aplikácie je možné zapnúť alebo vypnúť jednotku, nastaviť teplotu a otáčky ventilátora a nastaviť vlastný rozvrh prevádzky. Diaľkové ovládanie je možné po inštalácii wifi modulu do vnútornej jednotky.

 
Vlastnosti
Funkcia vykurovania Áno
Funkcia chladenia Áno
Výkon vykurovania v kW 3,5 kW
Výkon chladenia v kW 2,5 kW
Funkcia ovládania cez wifi Áno - vyžaduje ďalšie príslušenstvo
Funkcia odvlhčenia vzduchu Áno
Funkcia 3D prúdenia vzduchu Nie
Funkcia týždenného časovača Nie
Energetická trieda chladenia A+
Energetická trieda kúrenia A
Hlučnosť vnútornej jednotky v (dB) MIN: 25
Minimálny chladiaci výkon 0,9 kW
Maximálny chladiaci výkon 3 kW
Minimálny vykurovací výkon 0,9 kW
Maximálny vykurovací výkon 5 kW
Sezónne EER - SEER reálna energetická účinnosť pri chladení 5,7
Sezónne COP - SCOP reálna energetická účinnosť pri vykurovaní 3,8
Prevádzkový rozsah chladenia od - : -10°C
Prevádzkový rozsah chladenia do + : +43°C
Prevádzkový rozsah vykurovania od - : -15°C
Prevádzkový rozsah vykurovania do + : +21°C
Typ klimatizácie Kazetová klimatizácia
Počet pripoj. jednotiek 1 - SÓLO SPLIT!!!
Typ chladiva R410a
Elektrické napájanie 230V, 1fázové, 50Hz
Záručná doba 2 roky

Napísať názor

HITACHI kazetová 2,5 kW standard

Klimatizácia Hitachi kazetová 2,5 kW standard split 4cestná RAI-25RPA + RAC-25NPA + RAI-ECPP

Napísať názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Menu

Porovnať 0