Katalóg

Dostupnosť
Stav
Energetická trieda kúrenia
Energetická trieda chladenia
Typ chladiva
Prevádzkový rozsah vykurovania od - :
Prevádzkový rozsah vykurovania do + :
Prevádzkový rozsah chladenia do + :
Prevádzkový rozsah chladenia od - :
Použitý materiál predného panelu
Záruka na kompresor
Hlučnosť vnútornej jednotky v (dB) MIN:
Funkcia odvlhčenia vzduchu
Počet pripoj. jednotiek
Minimálny vykurovací výkon
Funkcia vykurovania
Funkcia chladenia
Funkcia týždenného časovača
Funkcia 3D prúdenia vzduchu
Funkcia čistenia a úpravy vzduchu
Inteligentné "SMART" funkcie

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Klimatizácie (pre izby a malé kancelárie) RAC 

RAC Klimatizácie sú klimatizácie pre malé obytné priestory, pre byty, rodinné domy, malé kancelárie a podobne.

 • Nástenné klimatizácie - montáž na stenu - najrozšírenejšie
  Nástenné klimatizácie - montáž na stenu - najrozšírenejšie
  Nástenné klimatizácie sú určené na montáž na stenu, zvyčajne nad dvere alebo nad okná kde využívajú ináč ťažko využiteľný priestor a zároveň neobmedzujú iné súčasti interiéru. Môžeme ich umiestniť samozrejme kdekoľvek na stenu, ale takéto umiestnenie si treba dobre rozmyslieť. Pri umiestňovaní klimatizácií sa držte odporúčaní odborníka, tak dosiahnete najlepšie využitie klimatizácie s najmenšími negatívnymi vplyvmi. Aj keby ste s umiestnením neboli nakoniec spokojní, vždy je zodpovednosť na odborníkovi a nie na vás.
 • Kazetové klimatizácie - montáž do stropu.
  Kazetové klimatizácie - montáž do stropu.
  Kazetové klimatizácie sú určené predovšetkým pre montáž pod strop zvyčajne do kazetového alebo ináč napríklad sadrokartónom zníženého stropu. Pre ich použitie je optimálny vyššia výška interiéru a väčšia rozloha chladeného priestoru. Vhodné sú napríklad do hál, obývačiek otvorených priestorov a podobne. Sú obľúbené v kanceláriách, predajniach a podobne. Spoznáte ich podľa takmer plochého panelu ktorý len mierne zasahuje do priestoru. Existujú z nich najrozšírenejšie 4-cestné (vyfukujú vzduch na všetky 4 strany), 2-cestné (s vyfukovaním do 2 protiľahlých strán) a 1-cestné ktoré sú akoby obdobou nástenných jednotiek s vyfukovaním iba 1 smerom.
 • Podstropné a parapetné klimatizácie
  Podstropné a parapetné klimatizácie
  Podstropné parapetné alebo podstropné a parapetné klimatizácie sú určené pre montáž pod strop tam kde nie je napríklad možné použiť kazetové klimatizácie pre absenciu zníženého stropu, alebo parapetné klimatizácie je možné použiť na montáž na stenu ale oproti nástenným jednotkám sa umiestňujú nad podlahou alebo pod oknami - pod parapetom. Niektoré klimatizácie podstropno-parapetné predstavujú konvertibilné alebo flixibilné riešenie s možnosťou inštalácie aj ako podstropné alebo parapetné klimatizácie.
 • Kanálové a potrubné klimatizácie - skrytá montáž
  Kanálové a potrubné klimatizácie - skrytá montáž
  Kanálové alebo potrubné klimatizácie - určené pre takzvanú skrytú montáž sú samostatnou katégóriou klimatizácií najmä vzhľadom na ich najširšie uplatnenie a široké možnosti inštalácie. Ich výhodou je napríklad možnosť inštalácie v úplne inej miestnosti ako je tá ktorú klimatizuje a ochladený prípadne ohriaty vzduch je privádzaný a odvádzaný potrubným systémom. Takéto riešenie býva zároveň aj najtichším. Ďalšou možnosťou je inštalácia do podhľadu ako u kazetových klimatizácií, ale s nenápadnými mriežkami alebo štrbinovými výustkami nenarúšajú dizajn interiéru.
 • Mobilné klimatizácie
  Mobilné klimatizácie
  Mobilné klimatizácie sú prenosné zariadenia ktoré nevyžadujú náročnú montáž, zvyčajne ju zvládne aj laik používať podľa návodu na použitie. Bežne ju stačí vybaliť, napojiť do elektrickej siete a je to. Netreba však zabudnúť, že takéto riešenie má viac nevýhod ako výhod aj preto sa ich predáva veľmi málo, prípadne po krátkom čase ich majitelia menia za klasickú splitovú klimatizáciu.
na stránke
Zobrazených 1 - 20 z 42 položiek
Zobrazených 1 - 20 z 42 položiek

Menu

Porovnať 0