Katalóg

Dostupnosť
Stav
Výrobca
Energetická trieda kúrenia
Energetická trieda chladenia
Typ chladiva
Prevádzkový rozsah vykurovania od - :
Prevádzkový rozsah vykurovania do + :
Použitý materiál predného panelu
Regulácia otáčok ventilátora
Záručná doba
Záruka na kompresor
Funkcia odvlhčenia vzduchu
Počet pripoj. jednotiek
Rozsah napájania - odolnosť voči výkyvom
Funkcia týždenného časovača
Funkcia 3D prúdenia vzduchu
Funkcia čistenia a úpravy vzduchu

Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

MULTISPLTY - Klimatizácie (pre izby a malé kancelárie) RAC pre viac miestností 

RAC Klimatizácie sú klimatizácie určené pre použitie v malých obytných priestoroch, pre byty, rodinné domy, malé kancelárie a podobne. Na rozdiel od malých RAC určených pre 1 miestnosť, dokážu zabezpečiť komfort vo viacerých naraz. K jedenej vonkajšej jednotke sa môže pripojiť niekedy až 15 vnútorných jednotiek a tak sa dá pomocou nich vytvoriť komfort aj v menšom hotely! Ich účelom je poskytnúť maximálny komfort a nerušiť pritom, takže sú z klimatizácií najtichšie a zároveň sa pri nich dáva veľký dôraz na dizajn ako aj to aby ich použitie neohrozovalo zdravie ľudí. Majú množstvo funkcií, nadštandardnej výbavy, široký výber filtrov vzduchu a voliteľných doplnkov.

 • Vonkajšie - kondenzačné jednotky pre MULTISPLITY
  Vonkajšie - kondenzačné jednotky pre MULTISPLITY

  Vonkajšie kondenzačné jednotky sú zdrojmi chladu alebo tepla pre klimatizácie a tepelné čerpadlá. Pri multisplitových aplikáciách sa používa jedna vonkajšia kondenzačná jednotka k napájaniu viacerých vnútorných multisplitových klimatizácií.

 • Rozdelovacie boxy a refnety
  Rozdelovacie boxy a refnety

  Stredne veľké miltisplitové jednotky klimatizácie si niekedy vyžadujú rozvetvenú sieť potrubí cez ktorú sa distribuuje chladivo medzi vnútorným a vonkajšou jednotkou. V takýchto prípadoch sa používajú tekzvané refnety alebo distribučné boxy.

 • Vnútorné jednotky pre MULTISPLITY
  Vnútorné jednotky pre MULTISPLITY

  Klimatizácie pre viaceré miestnosti, prípadne veľké miestnosti sa dajú sklimatizovať aj pomocou viacerých klimatizácií spojených do jedného celku, takéto riešenie klimatizácie sa nazýva multisplitové. Pre jednotlivé zóny sa zvolí správna vnútorná jednotka a tá sa pripojí k spoločnej vonkajšej multisplitovej klimatizácii potrubím a kabelážou. Máme široký výber miltisplitových vnútorných jednotiek s ohľadom na dizajn aj funkcie a ďalšie vlastnosti.

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek

Menu

Porovnať 0