HITACHI Performance 5 kW R32

RAK-50RPD + RAC-50WPD

Nový produkt

Klimatizácia 5 kW Hitachi Performance RAK-50RPD + RAC-50WPD

Ekologickejšie chladivo R32 - nižšia spotreba a lepšia sezónna účinnost. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -15 °C.

Viac detailov

1 963,56 €s DPH

10 položky

- +

Porovnať

 
Detaily

S ekologickejším chladivom R32 pre lepšie celoročné účinnosti v chladení aj vykurovaní. Jednotka Performance Vás očarí predovšetkým svojím moderným dizajnom a kompaktnou konštrukciou. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -15 ° C. Presvedčí Vás svojím tichým chodom - v lete aj v zime. Ovládajte svoju klimatizáciu úplne pohodlne cez Váš chytrý telefón, tablet alebo PC.

Výhody a vlastnosti:

 • ECO - Funkcia ECO Vám umožňuje ušetriť energiu a tým aj náklady. Výkon sa obmedzuje jedným stlačením tlačidla a zodpovedajúcim spôsobom sa zmení požadovaná nastavená teplota. Úspora energie samozrejme závisí na rôznych parametroch ako je vonkajšia teplota, izbová teplota, požadovaná teplota a samotná klimatizačná jednotka.
 • Timer - Nové, na trhu momentálne jedinečné infračervené diaľkové ovládanie zahŕňa týždenný časovač, ktorý ešte zvyšuje komfort prevádzky jednotky. Každý deň si môžete naprogramovať šesť prevádzkových úsekov pre zapnutie alebo vypnutie jednotky. Ďalej je možné uložiť dve rozdielne týždenné spínacie hodiny, napr. letnú a zimnú prevádzku. To teda znamená dvakrát šesť nastavení denne pre sedem dní v týždni.
  Navyše je k dispozícii hodinový časovač, ktorý sa nastaviť na dobu jednej, dvoch, troch alebo siedmich hodín. Vytvorí tak podmienky pre komfortný spánok, príjemnú izbovú teplotu a redukovaný prúd vzduchu. Podľa určeného nastavenie času sa regulujú ventilátory vo vonkajších a vnútorných jednotkách. Týmto spôsobom sa znižuje hlučnosť a navyše sa sporia aj energie.

 • One Touch Clean - Obzvlášť pri kratších prevádzkových dobách sa výmenník tepla podľa okolností nevyčistí dostatočne. Zvyšuje sa tak živná pôda pre škodlivé látky vo vnútri klimatizačnej jednotky. Táto funkcia slúži na manuálne čistenie a vysúšanie výmenníka tepla. Odporúčame túto funkciu aktivovať minimálne po každom období chladenia.
 • Leave Home - Funkcia "Leave Home" firmy HITACHI je momentálne na trhu jedinečná a kontroluje, aby teplota v miestnosti podľa voľby neklesla pod 10 ° C, ak v miestnosti dlhšiu dobu nie ste (Napr. Počas dovolenky). Tak zabránite vychladnutí miestnosti a tvorbe plesní.
 • Powerful (maximální výkon) - Dočasne maximalizujte účinnosť chladenia alebo vykurovania. Týmto docielite rýchlo požadovanej teploty. Po max. 20 minútach sa jednotka opäť prepne späť na predchádzajúcu nastavený režim.
 • Operation Lock - Prevádzkový režim (kúrenie / chladenie) je možné zablokovať pomocou diaľkového ovládania alebo na základnej doske vnútornej jednotky. Zablokovanie pomocou diaľkového ovládania je výhodné napr. v rekreačných objektoch alebo bytoch, kde nájomník nemôže meniť prevádzkový režim jednotky.
 • Omývatelný filter - Predfilter pre čistenie vzduchu od malých častíc prachu a peľu. Tým zabraňujú prílišnému zanášaniu týchto aktívnych filtrov a predlžujú ich životnosť. Filtre sú umývateľné a možno ich niekoľkokrát opakovane použiť.
 • Tichý režim - Táto funkcia Vám umožňuje zvoliť najnižší stupeň chodu ventilátora, pre zníženie hluku. Záleží len na Vás, ktorý stupeň chodu ventilátora nastavíte.
 • Aktívny uhlíkový filter - V našich najnovších modeloch sme použili filtre s aktívnym uhlíkom. Tieto filtre účinne zadržia nielen prachové častice, ale zároveň aj eliminujú zápachy z cirkulujúceho izbového vzduchu. Tieto filtre sú použité ako štandardné príslušenstvo v radoch nástenných jednotiek Shirokuma a Performance a parapetných modeloch Shirokuma a Standard.
 • Info - Použitím tlačidla pre informácie zistíte dôležité informácie jedným pohľadom. Po prvé môžete zistiť teplotu v miestnosti a v prípade potreby priamo tu vykonať nastavenie Vašej jednotky. Po druhé sa Vám tu ukáže spotreba energie aktuálneho a predchádzajúceho mesiaca. Tak máte kedykoľvek prehľad a prevádzkové náklady pevne v rukách.

Trieda energetickej účinnosti chladenie/kúrenie:  A++ / A++

Rozmery vnútornej jednotky (V × Š × H): 280 x 780 x 230 mm

Rozmery vonkajšej jednotky (V × Š × H): 600 x 792 x 299 mm

Vďaka aplikácii Hi-Kumo sa váš chytrý telefón premení v programovateľné diaľkové ovládanie. Pomocou aplikácie je možné zapnúť alebo vypnúť jednotku, nastaviť teplotu a otáčky ventilátora a nastaviť vlastný rozvrh prevádzky. Diaľkové ovládanie je možné po inštalácii wifi modulu do vnútornej jednotky.

 
Vlastnosti
Funkcia vykurovania Áno
Funkcia chladenia Áno
Výkon vykurovania v kW 6 kW
Výkon chladenia v kW 5,0 kW
Funkcia ovládania cez wifi Áno - vyžaduje ďalšie príslušenstvo
Funkcia čistenia a úpravy vzduchu Áno
Funkcia odvlhčenia vzduchu Áno
Funkcia 3D prúdenia vzduchu Nie
Funkcia týždenného časovača Áno
Energetická trieda chladenia A++
Energetická trieda kúrenia A++
Hlučnosť vnútornej jednotky v (dB) MIN: 25
Minimálny chladiaci výkon 1,9 kW
Maximálny chladiaci výkon 5,2 kW
Minimálny vykurovací výkon 2,2
Maximálny vykurovací výkon 7,3 kW
Sezónne EER - SEER reálna energetická účinnosť pri chladení 7,3
Sezónne COP - SCOP reálna energetická účinnosť pri vykurovaní 4,6
Prevádzkový rozsah chladenia od - : -10°C
Prevádzkový rozsah chladenia do + : +43°C
Prevádzkový rozsah vykurovania od - : -15°C
Prevádzkový rozsah vykurovania do + : +21°C
Typ klimatizácie Nástenná klimatizácia
Počet pripoj. jednotiek 1 - SÓLO SPLIT!!!
Typ chladiva R32
Elektrické napájanie 230V, 1fázové, 50Hz
Záručná doba 2 roky
 
Na stiahnutie

Hitachi Performance

Katalogový list klimatizácie Hitachi Performance

Na stiahnutie (449.64k)

Napísať názor

HITACHI Performance 5 kW R32

Klimatizácia 5 kW Hitachi Performance RAK-50RPD + RAC-50WPD

Ekologickejšie chladivo R32 - nižšia spotreba a lepšia sezónna účinnost. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -15 °C.

Napísať názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu

Porovnať 0