HITACHI Entry 5 kW R32

RAK-50PED + RAC-50WED

Nový produkt

Klimatizácia 5 kW Hitachi Entry RAK-50PED + RAC-50WED

Ekologickejšie chladivo R32 - nižšia spotreba a lepšia sezónna účinnost. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -15 °C.

Viac detailov

1 641,50 €s DPH

10 položky

- +

Porovnať

 
Detaily

S ekologickým chladivom R32 sa vyznačuje lepšími hodnotami sezónne účinnosti a plastovým boxom s menšou hĺbkou. Naďalej zostáva najekonomickejším modelom z portfólia splitov Hitachi. Náš základný model je presvedčivý svojím jednoduchým, klasickým dizajnom. Zostava obsahuje vlastné, užívateľsky jednoduché diaľkové ovládanie. V porovnaní s ponukami iných výrobcov je momentálne najúčinnejšia jednotkou v tomto segmente na trhu (pri vonkajšej teplote -7 ° C). Rovnako ako ostatné modely izbových klimatizáciou HITACHI majú všetky 4 modely (2-5 kW) certifikáciu Eurovent.

Výhody a vlastnosti:

  • ECO - Funkcia ECO Vám umožňuje ušetriť energiu a tým aj náklady. Výkon sa obmedzuje jedným stlačením tlačidla a zodpovedajúcim spôsobom sa zmení požadovaná nastavená teplota. Úspora energie samozrejme závisí na rôznych parametroch ako je vonkajšia teplota, izbová teplota, požadovaná teplota a samotná klimatizačná jednotka.
  • Leave Home - Funkcia "Leave Home" firmy HITACHI je momentálne na trhu jedinečná a kontroluje, aby teplota v miestnosti podľa voľby neklesla pod 10 ° C, ak v miestnosti dlhšiu dobu nie ste (Napr. Počas dovolenky). Tak zabránite vychladnutí miestnosti a tvorbe plesní.
  • Powerful (maximální výkon) - Dočasne maximalizujte účinnosť chladenia alebo vykurovania. Týmto docielite rýchlo požadovanej teploty. Po max. 20 minútach sa jednotka opäť prepne späť na predchádzajúcu nastavený režim.
  • Omývatelný filter - Predfilter pre čistenie vzduchu od malých častíc prachu a peľu. Tým zabraňujú prílišnému zanášaniu týchto aktívnych filtrov a predlžujú ich životnosť. Filtre sú umývateľné a možno ich niekoľkokrát opakovane použiť.
  • Nerezový filter - Všetky súčasti v kontakte so vzduchom majú nerezový povrch (rada nástenných jednotiek Premium) alebo je k filtrácii použitý nerezový filter (rady Premium, Shirokuma a parapetné jednotky). Častice sa takto nezachytávajú a netvoria vnútri živnú pôdu pre škodlivé látky. Predovšetkým alergici spoznajú výrazné zlepšenie kvality ovzdušia.
  • Aktívny uhlíkový filter - V našich najnovších modeloch sme použili filtre s aktívnym uhlíkom. Tieto filtre účinne zadržia nielen prachové častice, ale zároveň aj eliminujú zápachy z cirkulujúceho izbového vzduchu. Tieto filtre sú použité ako štandardné príslušenstvo v radoch nástenných jednotiek Shirokuma a Performance a parapetných modeloch Shirokuma a Standard.

Trieda energetickej účinnosti chladenie/kúrenie:  A++ / A+

Rozmery vnútornej jednotky (V × Š × H): 280 x 780 x 215 mm

Rozmery vonkajšej jednotky (V × Š × H): 600 x 792 x 299 mm

Vďaka aplikácii Hi-Kumo sa váš chytrý telefón premení v programovateľné diaľkové ovládanie. Pomocou aplikácie je možné zapnúť alebo vypnúť jednotku, nastaviť teplotu a otáčky ventilátora a nastaviť vlastný rozvrh prevádzky. Diaľkové ovládanie je možné po inštalácii wifi modulu do vnútornej jednotky.

 
Vlastnosti
Funkcia vykurovania Áno
Funkcia chladenia Áno
Výkon vykurovania v kW 6 kW
Výkon chladenia v kW 5,0 kW
Funkcia ovládania cez wifi Áno - vyžaduje ďalšie príslušenstvo
Funkcia čistenia a úpravy vzduchu Áno
Funkcia odvlhčenia vzduchu Áno
Funkcia 3D prúdenia vzduchu Nie
Funkcia týždenného časovača Nie
Energetická trieda chladenia A++
Energetická trieda kúrenia A+
Hlučnosť vnútornej jednotky v (dB) MIN: 28
Minimálny chladiaci výkon 1,9 kW
Maximálny chladiaci výkon 5,2 kW
Minimálny vykurovací výkon 2,2
Maximálny vykurovací výkon 7,3 kW
Sezónne EER - SEER reálna energetická účinnosť pri chladení 6,1
Sezónne COP - SCOP reálna energetická účinnosť pri vykurovaní 4,3
Prevádzkový rozsah chladenia od - : -10°C
Prevádzkový rozsah chladenia do + : +43°C
Prevádzkový rozsah vykurovania od - : -15°C
Prevádzkový rozsah vykurovania do + : +21°C
Typ klimatizácie Nástenná klimatizácia
Počet pripoj. jednotiek 1 - SÓLO SPLIT!!!
Typ chladiva R32
Elektrické napájanie 230V, 1fázové, 50Hz
Záručná doba 2 roky
 
Na stiahnutie

Hitachi Entry

Katalogový list klimatizácie Hitachi Entry

Na stiahnutie (671.56k)

Napísať názor

HITACHI Entry 5 kW R32

Klimatizácia 5 kW Hitachi Entry RAK-50PED + RAC-50WED

Ekologickejšie chladivo R32 - nižšia spotreba a lepšia sezónna účinnost. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -15 °C.

Napísať názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Menu

Porovnať 0