Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Vzduchotechnika 

Vzduchotechnika je u nás v ponuke len v obmedzenom rozsahu, najmä ponúkame: odvlhčovače, čističky vzduchu, rekuperačné jednotky a základný sortiment s príslušenstvom.

 • Čističky vzduchu
  Čističky vzduchu

  Čističky vzduchu slúžia na skvalitnenie vzduchu, jeho filtrovanie a úpravu tak aby bol vyčistený vzduch zdravotne čo najmenej závadný. Sú vhodné najmä pre alergikov a astmatikov, vlastnosti čističiek si treba voliť pri výbere najlepšie po konzultácii s lekárom ktorý určil diagnózu prípadne určil zložku vzduchu na ktorú ste precitlivelý.

  Čističky vzduchu môžu byť pre zdravých ľudí aj negatívnym prínosom, pretože dokážu zabezpečiť kvalitu vzduchu s odfiltrovaním až 99,9% nečistôt, alergénov, spórov plesní a podobne, čo môže viesť pri dlhodobom aktívnom používaní až k prispôsobeniu sa organizmu na čistý vzduch a tým zníženiu imunity.

  Treba si uvedomiť, že v interiéri kde sú čističky určené, už aj tak máme zvyčajne výrazne čistejší vzduch ako v exteriéri kde sa väčšina z nás zdržuje dlhšiu dobu.

  Pri využívaní čističky dosiahneme oproti vzduchu v mestskom hustou dopravou pretkanom prostredí až takmer sterilný vzduch, výsledkom tak môže byť, že pri vstupe do exteriéru môže byť znečistenie vzduchu aj 1000 krát !!! vyššie ako ste mali krátko predtým v interiéri a takúto zmenu organizmus môže ťažko znášať.

  Preto pre zdravých ľudí čističky vzduchu neodporúčame.

 • Odvlhčovače
  Odvlhčovače

  Odvlhčovače slúžia na odvlhčenie vzduchu a to na požadovanú vlhkosť. Riešia tak problémy s vysokou vlhkosťou ktoré spôsobujú vznik plesní a podobne. Odvlhčovače môžu byť domáce alebo priemyselné. V našej ponuke nájdete obe varianty, prípade nám môžete zadať dopyt a môžeme Vám zabezpečiť odvlhčovače aj mimo našej e-shopovej ponuky.

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek

Menu

Porovnať 0