Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Zoznam produktov výrobcu / značky: Atlantic GROUP

Popredný európsky výrobca vykurovacej techniky a tepelných čerpadiel v spolupráci s japonskou FUJITSU. 

 


ATLANTIC GROUP


Tepelné čerpadlá Atlantic sú společným projektom firiem Atlantic a Fujitsu, v ktorom sa zúročily skúsenosti firmy Atlantic s tepelnou technikou a spoločnosti Fujitsu s chladiacou a klimatizačnou technikou.


Skupina ATLANTIC GROUP  je jedným z najväčších európskych výrobcov vykurovacej techniky a tepelné čerpadlá vyrába v spolupráci s japonskou FUJITSU.


Vlastní podiely aj v známych iných spoločnostiach ako napríklad AUSTRIA EMAIL najmodernejšom a zároveň najväčšom závode na výrobu zásobníkov pre vykurovanie aj ohrev teplej úžitkovej vody v EÚ.


Napríklad vo francúzsku je dlhodobo až 66,6% nových inštalácií a predaných tepelných čerpadiel značky ATLANTIC pričom všetci ostatní výrobcovia v počte niekoľkých desiatok spolu tvoria len 33,3% podielu na trhu. Aj od 2. najpredávanejšej značky v poradí si Atlantic drží niekoľkonásobný odstup.


Len vo francúzsku má spoločnosť Atlantic 10 vlastných tovární na výrobu vykurovacej techniky a zamestnáva viac ako 3500 ľudí vo výrobe, s históriou výroby viac ako 45 rokov a japonským viac ako 80 ročným KNOW-HOW od FUJITSU dokážu produkovať vysokokvalitné tepelné čerpadlá.


Výsledkom sú tepelné čerpadlá VZDUCH-VODA s kontinuálnym riadením výkonu a vysokou účinnosťou zisku tepelnej energie predurčené pre nízkoteplotné systémy moderných novostavieb.


Tepelné čerpadlá Alfea sa skladajú z dvoch častí:

 - Invertorová vonkajšia jednotka (výparník, ventilátor s riadenými otáčkami, kompresor s plynulým riadením výkonu a expanzný ventil)
 - Vnútorná hydraulická jednotka, ktorá obsahuje zásobník s koaxiálnym výmenníkom, riadiaci          systém tepelného čerpadla a ekvitermickú reguláciu vykurovacieho okruhu.

Detaily
Zobrazených 1 - 18 z 18 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 18 položiek

Menu

Porovnať 0