Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Zoznam produktov výrobcu / značky: Hisense

Divízia Hisense A/C vznikla zo spolupráce medzi firmami Hisense (jeden z 10 najväčších výrobcov elektroniky v Číne) a Hitachi (popredný výrobca klimatizácií a VRF systémov v Japonsku).

HisenseDivízia Hisense A/C vznikla zo spolupráce medzi firmami Hisense (jeden z 10 najväčších výrobcov elektroniky v Číne) a Hitachi (popredný výrobca klimatizácií a VRF systémov v Japonsku).
 

 

Strategické partnerstvo od roku 2003 prinieslo zavedenie vysokých 

japonských štandardov na kvalitu výroby, materiálov a technológiu. VRF systémy a komerčné klimatizácie značky Hisense sa rýchlo zaradili medzi top produkty v Číne a Japonsku, následne expandovali do celého sveta. V súčasnosti sa VRF systémy a komerčné klimatizácie značky Hisense predávajú v Amerike,  Ázii, Austrálii a veľmi úspešne aj vo vyspelých krajinách EU, ako sú napr. Nemecko, Belgicko, Taliansko a Španielsko. 

Firma Hisense vznikla v roku 1969 ako malá fabrika na výrobu  rádií.  Postupným  vývojom  sa  zaradila  medzi globálnych  lídrov 
v  produkcii  televízorov,  domácich spotrebičov  a  mobilných  komunikačných  zariadení.  V súčasnosti  je  Hisense  spoločnosť
s  miliardovými obratmi  s  viac  ako  75000  zamestnancami  po  celom svete.Detaily

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

Menu

Porovnať 0