Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Zoznam produktov výrobcu / značky: Intergas Holandsko

Výrobca vykurovacej techniky z Holandska INTERGAS je producentom najvyššej kvality.

INTERGAS


 


je vedúcim výrobcom plynových nástenných kondenzačných kotlov v Holandsku, prvej európskej krajine, kde kondenzačné kotly kompletne nahradili svojich atmosférických predchodcov už pred rokom 2000. Tradícia výroby plynových nástenných kotlov INTERGAS siaha až do roku 1961 a svoj prvý plynový kondenzačný kotol predstavil INTERGAS už v roku 1989.


 


Kotly INTERGAS boli už od začiatku koncipované ako priama náhrada kombinovaných nástenných kotlov s medenými výmenníkmi a atmosférickými horákmi a tejto požiadavke bola podriadená celá ich konštrukcia.


 


V roku 1996 bolo po prvý krát predstavené originálne riešenie dvojokruhového výmenníku KOMPAKT, ktoré sa plne osvedčilo v praxi, a preto je táto koncepcia stále využívaná i v súčasných modeloch kotlov INTERGAS KOMPAKT.


 Hliníkové výmenníky sú vyrábané v nemeckom Stuttgart vo výrobni blokov a hláv valcov motorov spoločnosti Mercedes kvôli najvyššej kvalite výroby hliníkových komponentov v EÚ.


Viac ako dve desiatky rokov praktických skúseností výrobcu na najstaršom trhu plynových kondenzačných kotlov sú zúročené v aktuálnej typovej rade KOMPAKT HRE, ktorá nielen že s veľkou rezervou spĺňa všetky požiadavky Komisie (EU) č. 813/2013 a 814/2013 – Ekodesign na sprísnené limity sezónnej účinnosti, ale stala sa už pred platnosťou tejto normy najobľúbenejším výrobkom na najnáročnejšom európskom trhu.


 


Masová produkcia 4 000 ks nástenných kotlov týždenne, umožňuje využitie špičkových technológii pri zachovaní veľmi priaznivej ceny, čo robí kotly INTERGAS KOMPAKT viac než atraktívne aj pre českých a slovenských zákazníkov.

Detaily
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky

Menu

Porovnať 0