Zľavnený tovar

Najpredávanejšie

Zoznam produktov výrobcu / značky: UPONOR FINLAND


Inovatívne riešenia pre ľudské prostredie


Uponor je jeden z hlavných svetových dodávateľov plumbing a indoor climate systémov pre domácnosti a komerčné budovy. Naše riešenia plnia dôležitú úlohu v živote ľudí zabezpečovaním produktov ktoré vedia vytvoriť pohodlné prispôsobenie si bývania, pracovného prostredia a oddychu.

Máme viac ako 60 rokov skúseností v oblasti vývoja a výroby plastových rúr, komponentov a systémov a sme hrdí nato, že sme schopní vytvárať komplexné riešenia pre bývanie, prácu a voľný čas.  Okrem toho, že sú riešenia od Uponor technologicky vyspelé, sú aj trvalo udržateľné a energeticky úsporné.

Uponor Corporation je vedená na NASDAQ OMX Helsinki Ltd., Finland.


Vízia a stratégiaVision and strategy peopleVytváranie lepšieho prostredia pre život


Vízia

Cieľom spoločnosti Uponor je zlepšiť podmienky života ľudí produkovaním energeticky efektívnych a bezpečných riešení pre vykurovacie, inštalačné a infraštruktúrne systémy budov, ktoré posúvajú komfort na novú úroveň a pomáhajú pritom šetriť prírodné zdroje.


Stratégia

Stratégia spoločnosti Uponor zahŕňa tri oblasti zamerania: rast, značka a vynikajúca kvalita. Neustály vývoj našej značky a kvality pri výrobe do dnešného dňa posilnilo spoločnosť a vytvorilo solídny základ pre nárast zisku.
Uponor neustále rozširuje pole pôsobnosti v Európe a Severnej Amerike, rovnako ako v nových segmentoch na trhu. Spoločnosť sa zameriava na tie trhy obchodu a geografické oblasti kde môže získať silnú pozíciu na trhu.

Vedúca pozícia na trhu v segmente rodinných domov zabezpečila spoločnosti dobrú platformu pre vstup do segmentu projektov. Práve preto spoločnosť môže skĺbiť svoje pokrokové riešenia a široké odborné znalosti v segmente komerčných budov a verejných sektorov.
Uponor ponúka široký rozsah produktov pre systémy plošného vykurovania a chladenia a pre rozvody vody a vykurovania, plniac pri tom požiadavky profesionálov zo stavebného priemyslu a infraštruktúry.


Ľudia v UponorPeople at Uponor in meetingPríležitosti v medzinárodnom prostredí


Uponor ponúka zaujímavé a obohacujúce pracovné príležitosti v celom rade profesijných oblastí.  Naši talentovaní a oddaní zamestnanci nájdu uplatnenie od technických odborníkov, šikovných robotníkov vo výrobných závodoch, cez predaj, marketing a ďalších profesionálov v priemysle.
Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

Menu

Porovnať 0